banner461

Kolu kopan gencin tedavisi sürüyor

Nevşehir’de kolu kopan genç hava ambulansı ile Konya’ya sevk edilmişti.

banner15
Kolu kopan gencin tedavisi sürüyor
11 Ağustos 2017 Cuma 13:05

banner517
banner134
Nevşehir’de kolu kopan genç hava ambulansı ile Konya’ya sevk edilmişti.
Nevşehir’in Kavak kasabasında bims fabrikasında kolunu makineye kaptıran, sağ kolu dirsekten aşağı kopan genç hava ambulansı ile Konya iline sevk edildi. 
Nevşehir Devlet Hastanesi acil servisinde Acil Tıp Doktoru Necmi Baykal, Plastik Cerrah Op. Dr. Doğuş Yalçın’ın müdahalesinin ardından yapılan değerlendirme sonucunda Konya Özel Hospital Hastanesine sevki kararlaştırılan 15 yaşındaki Serhat Doğanay, Nevşehir Devlet Hastanesi kampus alanında bulunan helikopter pistinden havalanan hava ambulansı ile Konya’ya sevk edildi.
Bu arada 15 yaşındaki gencin bims fabrikasında çalışmadığı, ağabeyini ziyaret ettiği esnada bu talihsiz kazanın yaşandığı bildirildi. Tedavisi süren, kolu yerine dikilen gencin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Konuya ilişkin müjdeli haberi talihsiz gencin amcası Ercan Doğanay şu cümlelerle verdi; "Yeğenimizin ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleşti gerek telefonla bizleri arayan ve yanımızda bulunan ve manevi desdeklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz Rabbim sizlerden razı olsun.."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehir - 5 yıl önce
Ziyarete giden bitri nasıl kolunu kaptirir hayret
Avatar
Ak partili - 5 yıl önce
Devlet budur işte. .geçmiş olsun