banner461

Köy Okullarına Spor Malzemesi Dağıtılacak

Nevşehir’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ilçe kaymakamlıkları aracılığıyla köy okullarına Spor malzemesi dağıtımı önümüzdeki günlerde yapılacak.

banner15
 Köy Okullarına Spor Malzemesi Dağıtılacak
29 Aralık 2014 Pazartesi 16:59

banner517
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ilçe kaymakamlıkları aracılığıyla köy okullarına Spor malzemesi dağıtımı önümüzdeki günlerde yapılacak.

İlimizde okul Sporlarının geliştirilmesi için gerçekleştirilecek olan söz konusu spor malzemesi dağıtımında ilçe kaymakamlıklarının belirlediği, Spor malzemesine ihtiyaç duyan okullar öncelikli olarak bu dağıtımdan yararlanacak.

Edinilen bilgiye göre; içerisinde futbol, basketbol, voleybol, hentbol toplarının yanı sıra çeşitli Spor malzemelerinin de yer alacağı Spor malzemesi dağıtımında her ilçenin 15’er okulu faydalanabilecek.

İlçe kaymakamlıkları tarafından belirlenecek olan okullara gençlik hizmetleri ve Spor il müdürlüğü tarafından yapılacak olan bu malzeme yardımının özellikle son aylarda devam eden okul içi spor aktivitelerine de bir doping etkisi oluşturacağı gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.