banner461

Kozaklı İlçesinin Sorunları Görüşüldü 

Kozaklı İlçesinde; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında ilçenin sorunları ile ilgili toplantı yapıldı.

banner15
Kozaklı İlçesinin Sorunları Görüşüldü 
16 Kasım 2017 Perşembe 17:57

banner517
banner134
Kozaklı İlçesinde; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında ilçenin sorunları ile ilgili toplantı yapıldı.
Toplantıya Vali İlhami Aktaş, Kozaklı Kaymakamı Halil Dalak, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin Güven, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Savaş Benli, AK Parti Kozaklı İlçe Başkanı Av. Akif Kabukçuoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Savaş Benli, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İl Sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, İl Kültür ve Turizm İl Müdürü Cengiz Ekici, KOZTEB Başkanı Cumhur Önal, AHİLER Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Bekir Varol, NEVJET Müdürü Hakan İşeri ile otel işletmecileri katıldı.
Vali Aktaş’ın başkanlığında Nevşehir Kozaklı İlçesi Roza Termal Otel’de yapılan toplantıda; İlçenin Termal merkezi sistemle ısınması, ilçede yapılmakta olan Jeotermal seracılığın geliştirilmesi, Kozaklı Jeotermal Fizik Tedavi Hastanesi ile ilçedeki Termal Turizm sektörünün sorunları ile çözüm önerileri konuları görüşüldü.
Vali Aktaş, Termal Enerjinin verimli bir şekilde kullanım alanın sektörel bazda genişletilmesi ve bu temiz enerjinin daha etkin şekilde kullanılmasının altını çizdi. Daha sonra karşılıklı görüş-alışverişinin ardından toplantı sona erdi.

Vali İlhami Aktaş, Kozaklı Köylerini Ziyaret Etti​
Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ daha sonra Kozaklı  ilçesi köylerini ziyaret ederek yapılan hizmetleri yerinde incelemiş köy halkının şikayetleri ve isteklerini dinlemiştir.
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş Kozaklı İlçesine bağlı Karahasanlı, Boğaziçi, Gerce, Çayiçi, Belekli, Küllice ve Kalecik köylerinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Vali İlhami Aktaş’a incelemelerinde, Kozaklı Kaymakamı Halil Dalak, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Savaş Benli, Kozaklı AK Parti İlçe Başkanı Av. Akif Kabukçuoğlu ve Köy Muhtarları eşlik etti.
Vali İlhami Aktaş Kozaklı Köylerini ziyaret ederek, devam eden yatırımları yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Köy halkı ile yakından ilgilenen Vali Aktaş çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.
Köy Muhtarları Vali Aktaş’a ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.