banner461

Mehmet Alacacı, Yarın Nevşehir'e Geliyor

Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Avukat Mehmet Alacacı’nın 04 Mart Cumartesi günü Nevşehir'e gelecekleri bildirildi.

banner15
Mehmet Alacacı, Yarın Nevşehir'e Geliyor
03 Mart 2017 Cuma 18:33

banner517
banner134
Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Avukat Mehmet Alacacı’nın 04 Mart  Cumartesi günü Nevşehir'e gelecekleri bildirildi.

Nevşehir'de bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunacak olan Mehmet Alacacı’nın, 1 ay önce resmen kurulan ve faaliyetlerine başlayan Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi’nin yeni hizmet binası açılış törenine katılacakları ifade edildi.

Birlik Vakfının 29 mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İsmail Kahraman, Mehmet Alacacı ve arkadaşları tarafından kurulduğunu, ülkemiz ve insanımız adına çok önemli çalışmalar yaptığını ve bir çok ilde şubeler açarak hizmetlerini artırarak devam ettirdiğini söyleyen Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Muzaffer Leblebici, "Yarın Mütevelli Heyeti Başkanımız Mehmet Alacacı’nın katılımlarıyla yaklaşık olarak bir ay önce kuruluşunu tamamlayan ve çalışmalarına başlayan Nevşehir Şubemizin açılış törenini gerçekleştireceğiz. Açılış törenimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz’’ şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.