banner461

Mesaja Sert Tepki

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur, MEB Bilgi İşlem Daire Başkanı Bilal Tırnakçı’nın rotasyon ile ilgili kılavuz yayınlanmadan öğretmenlere mesaj göndermesine sert tepki gösterdi.

banner15
Mesaja Sert Tepki
09 Temmuz 2015 Perşembe 15:49

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur, MEB Bilgi İşlem Daire Başkanı Bilal Tırnakçı’nın rotasyon ile ilgili kılavuz yayınlanmadan öğretmenlere mesaj göndermesine sert tepki gösterdi.

Uğur “ MEB Bilgi İşlem Daire Başkanı Bilal Tırnakçı tarafından 15 yılını dolduran tüm öğretmenlere mesaj gönderilerek, okullarına başvurması istendi. Daire Başkanı Bilal Tırnakçı rotasyonla ilgili henüz bir kılavuz yayınlanmadan bu mesajı atarak hangi akla hizmet etmektedir?. Daire Başkanı Bilal Tırnakçı kılavuz yayınlanmadan bir işlemin yapılıp yapılmayacağını düşünemeyecek kadar bilgisiz midir?. Daire Başkanlığı sıfatını hak etmediği çok aşikâr olan Bilal Tırnakçı, tatildeki öğretmenleri okuluna çağırarak ne yapmak istemektedir?. Kimin talimatıyla mesaj attığı bilinmeyen, Bilgi İşlem Daire Başkanı yapılmış olan Tırnakçı'nın elektronik ortamda başvurudan haberi yok mudur?. Rotasyon kapsamındaki tüm öğretmenlere tavsiyem, mantıksız ve işgüzarca yazılmış mesaja itibar etmeden, yayınlanacak kılavuzu beklemeleridir.” Dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.