banner461

Milletvekili Gizligider, AK Parti’nin kuruluş yıldönümü mesajı yayımladı

AK Parti Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider AK Parti’nin kuruluşunun 16. kurului yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.AK Parti Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider mesajında, "Bundan 16 yıl önce Cumhurbaşkanımız Recep...

banner15
Milletvekili Gizligider, AK Parti’nin kuruluş yıldönümü mesajı yayımladı
14 Ağustos 2017 Pazartesi 15:47

banner517
banner134
AK Parti Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider AK Parti’nin kuruluşunun 16. kurului yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
AK Parti Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider mesajında, "Bundan 16 yıl önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde ‘millete efendi olmak için değil, hizmetkâr olmak için’ kurulan ve Yeni Türkiye yolunda ülkemizi aydınlığa kavuşturan partimizin kuruluşunun 16. yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
Gizligider mesajında şunları kaydetti:
"14 Ağustos 2001 yılında başlayan ve kuruluşundan 1 yıl sonra iktidar olan partimizin kutlu yürüyüşü milletimizin desteği ile bugünlere gelirken, ülkemizin geleceğine ipotek koymak isteyen karanlık odakların kapatma davası, e-muhtıra ve hain darbe teşebbüslerine karşı milletimizin desteği ve liderimizin dik duruşu ile yoluna devam etmiş, eğitimden sağlığa, turizmden tarıma, ulaştırmaya, ekonomiye, demokrasiye kadar her alanda destanlar yazmıştır.
Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi ‘Yeter söz milletin’ diyerek yola çıkan Ak Parti, hizmete sevdalı kadrolarıyla 16 yıldır girdiği her seçimden zafer ayrılmış ve ülkemizin 780 bin kilometrekaresini kucaklayan, 80 milyona hitap eden bir parti olmuştur. Cumhuriyetimizin 100.yılında dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olma hedefiyle kutlu yürüyüşe devam eden Ak Parti Cumhurbaşkanımızın önderliğinde milletimizin desteğiyle 2023 hedeflerine ulaşmak için millete hizmetkâr olmaya devam edecektir.
Kuruluşundan itibaren birçok kademesinde görev yaptığım partimizin 16. kuruluş yıldönümünün hayırlı olmasını diliyor, bugüne görev yapmış tüm teşkilat mensuplarımıza saygılarımı sunuyorum.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.