banner461

NEÜ ile Alpen-Adria-Universität Klagenfurt arasında Erasmus Plus Anlaşması imzalandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Erasmus Plus Anlaşmaları ile personelini ve öğrencilerini Avrupa’nın saygın üniversitelerine göndermeye devam ediyor.Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Çevre...

banner15
NEÜ ile Alpen-Adria-Universität Klagenfurt arasında Erasmus Plus Anlaşması imzalandı
25 Ekim 2016 Salı 08:37

banner517
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Erasmus Plus Anlaşmaları ile personelini ve öğrencilerini Avrupa’nın saygın üniversitelerine göndermeye devam ediyor.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü ile 1970 yılında Avusturya’da kurulan Alpen-Adria-Universität Klagenfurt arasında Erasmus Plus Anlaşması imzalandı. İmzalanan anlaşma ile birlikte Çevre Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesi hareketliliği gerçekleştirilecek.
Öğretim Üyesi Mag.Nesen Ertugrul, NEÜ’de ders verdi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ile Alpen-Adria-Universität Klagenfurt arasında imzalanan anlaşma kapsamında Alpen-Adria-Universität Klagenfurt Ekoloji Enstitüsünde görev yapmakta olan Mag.Nesen Ertugrul, NEÜ’de misafir edildi.

NEÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi öğrencilerine bir hafta boyunca ‘Ekoloji ve Kültürel Etkileşim’ konusunda ders veren Mag.Nesen Ertugrul, Çevre Mühendisliği Bölümü ile yapılan ikili anlaşmadan, Nevşehir’de ve üniversitede bulunmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.