banner461

Nevşehir Belediye Sarayı İçin Harfiyat İşlemleri Çok Hızlı Sürüyor

Nevşehir İlimiz merkezinin çehresini değiştirecek olan eski kadın doğum hastanesi alanındaki çalışmaların çok hızlı bir şekilde devam ettiği gözleniyor.

banner15
Nevşehir Belediye Sarayı İçin Harfiyat İşlemleri Çok Hızlı Sürüyor
28 Ocak 2013 Pazartesi 19:53

banner134

 Sabahın erken saatlerinde başlayan ve gün boyunca onlarca iş makinesinin çalışması ile devam ettirilen çalışmanın 18 aylık sürede tamamlanması için yoğun bir çalışma sergileniyor.

Aynı anda 30 dolayında iş makinesinin bir anda çalışmasıyla gerçekleştirilen çalışmanın meraklı Vatandaşlarca tehlikeli bir şekilde izlenmesinin önlenebilmesi için çalışmanın yapıldığı alan demirliklerle çevrildi.

Tamamlandığında İlimiz merkezine son derece modern bir belediye hizmet binasının yanında, ticaret kompleksi kazandıracak olan eski kadın doğum hastanesi alanındaki yapıların ihalesi 23 Kasım 2012 tarihinde yapılmıştı.

İçerisinde yer alacak olan Otopark, Belediye konferans salonu ve fuaye salonu, Fotoğraf Stüdyosu, gelin damat odası ve belediye birimlerinin kullanacağı ofislerin belediyeye kalacağı alanda ayrıca çok sayıda mağaza, bilet satış stantları ve Alışveriş merkezi alanları de bulunacak.

 

 

 

Haber:Ali ÇAMUR


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.