banner461

Nevşehir Belediyesi EMİTT Fuarına İlk Kez Katıldı

Nevşehir Belediyesi, dünyanın en önemli  turizm fuarlarından biri olan  Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nda oluşturulan Kapadokya stantında yerini aldı.

banner15
Nevşehir Belediyesi EMİTT Fuarına İlk Kez Katıldı
31 Ocak 2019 Perşembe 12:57

banner517
banner134

Nevşehir Valiliği çatısı altında, Kapadokya Turizm Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (KAP-HİB) koordinatörlüğünde,  Nevşehir Belediyesi, Ürgüp Belediyesi, Avanos Belediyesi, Uçhisar Belediyesi, Göreme Belediyesi, Ortahisar Belediyesi, Ahiler Kalkınma Ajansı, KAPTİD, KOZTEB ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün  katılım sağladığı EMİTT fuarında oluşturulan  Kapadokya standı yerli ve yabancı turizm çevrelerinden büyük ilgi gördü.

Nevşehir Belediye Başkan yardımcısı Oktay Şımarmaz yaptığı açıklamada Nevşehir’i bundan sonra düzenlenecek ola fuarlarda en güzel şekilde temsil ederek tanıtacaklarını söyledi. Şımarmaz, “Nevşehir Belediyesi olarak geçtiğimiz aylarda İzmir’de düzenlenen fuara katılım sağlamıştık. Bugün ise İstanbul’da başlayan 23.Uluslararası turizm fuarına ilk kez katılım sağladık. 3 gün boyunca devam edecek olan fuarda Nevşehir’i en güzel şekilde tanıtacağız” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.