banner461

Nevşehir DERSİAD'dan İl Jandarma Komutanı Yiğit’e Ziyaret

Dersiad Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ve yönetim kurulu üyeleri Nevşehir İl jandarma Komutanlığına atanan Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit’i makamında ziyaret etti.

banner15
Nevşehir DERSİAD'dan İl Jandarma Komutanı Yiğit’e Ziyaret
15 Ağustos 2017 Salı 15:04

banner517
banner134
Dünya Erdemli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundular.

DERSİAD yöneticileri ve üye işadamları ziyarette Nevşehir İl Jandarma Komutanı, J. Kurmay Albay Yüksel Yiğit’e derneğin faaliyetleri hakkında da bilgiler verdiler.  Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren J. Kurmay Albay Yüksel Yiğit , il güvenliği konusunda Sivil Toplum Örgütleri ile işbirliğinde çalışmanın önemine değinerek kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyarette, Dersiad Şube Başkanı Ercan Civelek, Yönetim Kurulu üyeleri; Kemal Sertbakan, İbrahim Karaşahin,Ünal İkizoğlu, İbrahim İlalan,Mustafa Korkmaz,Medet Ay hazır bulundular​.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.