banner461

Nevşehir GÖR-BİR Meclis Genel Kuruluna Asker Elbisesi Giyerek katıldı

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (GÖRBİR) Başkanı Erol Mutlu ve üyeleri, askerlik kıyafetleri giyerek AK Parti TBMM Grup Toplantısı'na katılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarını dinledi.

banner15
Nevşehir GÖR-BİR Meclis Genel Kuruluna Asker Elbisesi Giyerek katıldı
08 Şubat 2018 Perşembe 14:18

banner517
banner134
Gör Bir Dernek Başkanı Ekibiyle Birlikte Asker Üniforması Giyinerek Afrin ‘e Bizde Gitmek Vatan Savunması Yapmak İstiyoruz Diye Belittiler. Bunun Üzerine Sayın Cumhurbaşkanımız da Gerekirse Hep birlikte Gideriz Şekline Yanıt Verdi.
Bu Görüşmede Nevşehir de Bulunan Dernekler ve Engellilerin Sorunlarını Dernek Başkanı Erol Mutlu Tarafından Dile Getirdi. Sayın Cumhurbaşkanımız da Mevcut Olan Problemlerin Kısa Zamanda Çözüleceğini Söyledi. Daha Sonra Gör Bir Heyeti Nevşehir Millet Vekilleri İle Yemekte Bir Araya Geldiler. Sonrasında İse Gör Bir Dernek Başkanı Erol Mutlu Millet Vekilimiz Sayın Mustafa Açıkgöz ‘Ün Makam Odasında Koltuğuna Oturarak Bir Saat Boyunca Engelli Vatandaşlarımız ve Nevşehir den Gelen Misafirlerle Sohbet Ettiler.Sayın Millet Vekilimiz Mustafa Açıkgöz Bunun Üzerine:Benim Makamım Nevşehir Halkının Makamıdır.Makamlar Gelip Geçicidir Fakat Hizmetler Kalıcıdır Şeklinde Sözlerini Tamamladı. Gör Bir Heyeti De Nevşehirli Üç Millet Vekilimize de İlgilerinden Dolayı Ayrı Ayrı Teşekkürlerini Sundular…

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.