banner461

Nevşehir GÖRBİR Derneğinden Çat ve Nar Kasabalarına Ziyaret

Nevşehir Gör-Bir Dernek Başkanı Erol Mutlu ve Dernek Başkan yardımcısı Hafız Mahmut Kemikkıran Nevşehir merkeze bağlı Nar ve Çat kasabasına ziyarette bulundular.

banner15
Nevşehir GÖRBİR Derneğinden Çat ve Nar Kasabalarına Ziyaret
21 Aralık 2012 Cuma 18:26

banner134

 İlk olarak Nar kasabasında Belediye Başkanı Sayın Ali Erdoğmuş u ziyaret eden Nevşehir Görbir heyeti burada Başkan Erdoğmuş ile Dernek ve gündeme ilişkin olarak görüştükten sonra,FİB Haber merkezine açıklamada bulunan Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş,kendi derneğimiz olarak gördüğümüz GÖRBİR Derneğimizin her zaman yanındayız.Kısıtlı imkanları bulunan Belediyemiz olarak olmasada şahsi şirketimle her zaman derneğimizin destekçisi olarak yanlarında bulunucağımı belirtmek isterim dedi.

  Nar dan ayrılarak Çat kasabasına geçen Görbir heyeti Çat Belediye Başkanı Sayın Kamil Duru’yu makamında ziyaret ettiler.Burada açıklamada bulunan Başkan Duru;Açıkca şunu ifade etmeliyimki Nevşehir in en aktif derneği olarak gördüğüm Görbir Derneğini kutlamak istiyorum. Çalışmalarını basındanda yakından takip ettiğimiz Görbir derneğinin başarılarını diliyorum dedi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çat Belediye Başkanı Kamil Başkan Duru Görbir heyetine ziyaretin anısına bir plaket takdim etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.