banner461

Nevşehir İHH’ya Yeni Merkez

Baki Öncel başkanlığında son yıllarda ilimiz Nevşehir'deki yardım amaçlı kuruluşların başında gelmeyi başaran İnsani Yardım Vakfı İl Temsilciliği iki katlı yeni merkezinde faaliyet sürdürmeye başladı.

banner15
Nevşehir İHH’ya Yeni Merkez
04 Temmuz 2015 Cumartesi 14:28

banner517
banner134

NEVŞEHİR/HABER- Baki Öncel başkanlığında son yıllarda ilimiz Nevşehir'deki yardım amaçlı kuruluşların başında gelmeyi başaran İnsani Yardım Vakfı İl Temsilciliği iki katlı yeni merkezinde faaliyet sürdürmeye başladı.

Öyleki Yetime, öksüze, dula, yolda kalmışa, savaş mağduru mazlum kardeşlerimize el uzatan ve nerde bir hayır hasenat olsa orada Baki Öncel hocamızı ve ekibini görmek mümkün...

Bir süredir küçük bir ofiste ilimizdeki yardım çalışmalarını ve etkinliklerini organize etme gayreti içerisinde bulunan ve artık yetersiz kalan İHH Nevşehir İl Temsilciliği Lale Caddesi üzerinde iki katlı bir işyerini kiralayarak faaliyetlerini önümüzdeki günlerde daha da genişletme niyetinde olduğunu gösterdi.

Söz konusu yeni Vakıf temsilciliği binasında çeşitli eğitim çalışmalarının da yapılması öngörülüyor.

Sadece Ramazanda değil 11 ay unutmadan, 
Savaşta barışta her zaman yanımızda olan kuruluş İHH Nevşehir'in gülen yüzü olmayı sürdürüyor... Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.