banner461

Nevşehir Kent Merkezinde Bu Görüntüler Yakışmıyor

Nevşehir ve Nevşehir Belediyesine yakışmayan bu görüntülerden rahatsız olan 350 Evler mahalle sakinleri yetkilileri göreve davet ediyor.

banner15
Nevşehir Kent Merkezinde Bu Görüntüler Yakışmıyor
27 Şubat 2015 Cuma 23:49

banner134

Nevşehir ve Nevşehir Belediyesine yakışmayan bu görüntülerden rahatsız olan 350 Evler mahalle sakinleri yetkilileri göreve davet ediyor.

Nevşehir merkez 350 Evler mahallesinde yol boyu bulunan sözde kaldırımlarda görüntü kirliliği çevrede bulunan vatandaşların tepkisini topluyor.

Mahalledeki Yol kenarında bulunan kaldırımların bakımsızlığı sebebiyle çöplük halini alırken vatandaşlar tarafından tepkiye neden oldu.

Pislik yuvası haline dönen bakımsız haldeki kaldırım kenarlarında temizlik yapılmadığından şikayet eden vatandaşlardan Tamer.K, www.fibhaber.com haber servisimizeşunları söyledi:

“Mahallemizin Yapılan yatırımlardan yoksun olduğunu görüyoruz. Nevşehir  Belediyesinin uzun zamandır uğramadığı gibi sadece belediye şehir merkezinde hizmet edercesine şehrin köşeleri unutulmuş gibi bir hava esiyor. Özellikle yaz aylarında burada oturduğumuz için biliyoruz kokudan geçilmiyor.Çocuklarımız için kırık dökük kaldırım taşlarıda tehlike arz ediyor.Şikayetlerimizi ilettiğimiz Mahalle muhtarımız bu konuda defalarca uğraş vermesine rağmen şimdiye kadar bir sonuç alamadı.

Böylesi güzeide bir mahallede böyle çirkin görüntülerin olması içler açısı bir durum.Birde burada yolda çökmeler meydana gelmiş bu yollardan dolayı korkuyoruz bahçe duvarlarımız çökme tehlike arz ediyor, bir kamyon veya ağır tonajlı bir araç devrilecek evimizin bahçesine girecek diye belediyemizin bir an önce bu kötü görüntüden ve yolların biran önce yapılmasını bekliyoruz” dedi.

Aynı konudan Afat Evler mahallesi sakinleride şikayetçi ve Nevşehir Belediyesinden bu konuda gerekli çalışmalalrın yapılmasını bekliyorlar...

FİB Haber Merkezi olarak Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver'in bu konuda gereğini yapacağını konunun takipcisi olacağımızı belirtmek istiyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yorumcu - 8 yıl önce
Buralar gene iyi siz birde gelin 20 temmuz herikli karasoku mahallelerini görün artık kentsel dönüşüm bir an önce başlasın sehrin merkezinde gece kondu çöplük savas alanından çıkmış gibi virane ler görmek istemiyoruz duy bunu nevsehir belediyesiiii!!!!!!!!
Avatar
ihsan - 8 yıl önce
Şehrin merkezi karasoku bu görüntüleri bile mumnan arıyor bırakın kaldırımı yol bile yok
Avatar
350 evler sakini - 8 yıl önce
evet daha bir çok foto ekleyebiliriz.nedense bu mahallenin şikayetleri önemsenmiyor.bir çok problem kayıtım var hiç birine çözüm bulamadılar.
Avatar
nevserli - 8 yıl önce
çözüm gayet basit oy vermeyeceksin
Avatar
vatandaş - 8 yıl önce
bu görüntü ragıp üner mahallesinde de var. lütfen oralarıda çekin...
Avatar
vatandaş - 8 yıl önce
şehir merkezinideki yollarada bir el atan olsa hayrına yamadan ve yeni oluşan çukurlardan kaçacaz diye birgün kaza yapacaz.
Avatar
Abov - 8 yıl önce
Milletin nadar derdi varmış.Haksız mı kardeşim.
Avatar
halil ergenc - 8 yıl önce
Arkadas oy zamani gelince hertarafa baakiyolar. Secilince kumse yok. Guzel yurt mahal. 221 sokta ayni. Yol dediler . Prk dediler yapmadilar. Ayip