banner461

Nevşehir Sulusaray Yolunda Sona Gelindi

Nevşehir İl Özel İdaresi yol ağında bulunan Sulusaray Kasabası ile Nevşehir-Gülşehir arası 3.3 km uzunluğunda olan yolda genişletme ve yol yapım çalışmalarında sona gelindi.

banner15
Nevşehir Sulusaray Yolunda Sona Gelindi
09 Ağustos 2017 Çarşamba 10:26

banner517
banner134
Nevşehir İl Özel İdaresi yol ağında bulunan Sulusaray Kasabası ile Nevşehir-Gülşehir arası 3.3 km uzunluğunda olan yolda genişletme ve yol yapım çalışmalarında sona gelinmiştir. Bahsekonu olan yolda genişletme çalışmaları tamamlanarak yaklaşık 2.000.000.00 tl maliyetle yolun toplam genişliği 20 metreye ulaşmıştır.10.08.2017  ulaşıma açılması planlanmaktadır.Şehrimize hayırlı olsun.
        Tüm çalışmalarımızda bizlere destek veren ve Vatandaşlarımıza en iyi hizmet götürülmesi için katkılar sağlayan, Sayın Valimiz İlhami AKTAŞ, Milletvekillerimiz Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Sayın Murat GÖKTÜRK, Sayın Ebubekir GİZLİGİDER, İl Genel Meclis Başkanımız Sayın Süleyman ÖZGÜN’e ve emeği geçen tüm personelimize teşekkür ederiz.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mustafa - 5 yıl önce
Ziftin üstüne çakıl dökülünce yol mu olmuş oluyo hangi tarihte bu karayolları hiç mi çarşıya çıkıp asfaltın ne olduğuna nasıl olduğuna hic mi bakmamışlar sorarım. toz dan kurtulduk bu sefer de araç lastiklerin birbirine taş fırlıyo bu artık aracın içinden cam tutacaz eski usül.
Avatar
Buyuk basari - 5 yıl önce
Sonunda basarmislar :-)
Avatar
Niyazi - 5 yıl önce
Bir yolun yapılması için düşünceler çok güzel ama nedense iş uygulamaya gelince berbat.Yol trafiğe açıldı ama yola dökülen çakıllar bu şekilde mi kalmalı. Memleketimiz gelişiyor deniyor ama nedense kafalar çok geri.