banner461

Nevşehir Valilik Binasının Dış Cephesi Bakıma Giriyor

Nevşehir Valiliğinde maliyeti 3 Milyon TL’yi bulduğu belirtilen Valilik binalarının bakım ve onarımı önümüzdeki yıl da sürecek.

banner15
Nevşehir Valilik Binasının Dış Cephesi Bakıma Giriyor
29 Aralık 2012 Cumartesi 20:59

banner134

 1990’lı yıllarda inşa edilen ve o günden bu yana geniş çaplı bir onarımdan geçirilmediği belirtilen Valilik binalarının içerisindeki bakım ve onarım çalışmalarının ardından önümüzdeki yıl da dış cephe tadilatının yapılacağı belirtiliyor.

Halen devam eden ve kısa süre içerisinde tamamlanması beklenen Valilik binalarının iç bölümlerinde yapılan bakım ve onarım çalışmalarının ardından Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’ın 2013 yılında Hükümet konağının dış cephe kaplaması (Mantolama) için talimat verdiği öğrenildi.

Nevşehir Valiliği makamının yanı sıra valiliğe bağlı çok sayıda daire müdürlüğünün bulunduğu binaların dış cephe bakımının epey maliyetli olacağından Valiliğin bu konuda mali açıdan arayışlarının sürdüğü bildirildi.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
onarım - 10 yıl önce
onarım cok uzun sürdü , çalışmalar dağınık plansız yapıldı. calısanlar ve vatandaşlar için eziyet oluşturdu. bu kadar zahmete çok iyi bişey olacak sanıldı ama yapılan imalatlar orta derecede kaldı.