banner461

Nevşehir’den Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye Kampanyası

"Kış Geldi.Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye" kampanyası kapsamında, Nevşehir'den Türkiye sınırına yakın bir noktada çadırlarda kalan Suriyelilere 1 tır patates daha gönderildi.

banner15
Nevşehir’den  Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye Kampanyası
23 Ocak 2013 Çarşamba 17:00

banner134

 "Kış Geldi... Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye" kampanyası kapsamında, Nevşehir'den Türkiye sınırına yakın bir noktada çadırlarda kalan Suriyelilere 1 tır patates daha gönderildi.

 

Nevşehir'de, Valilik öncülüğünde 19 sivil toplum örgütünün oluşturduğu platform tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında, yaklaşık 25 ton patatesin Türkiye sınırına yakın bir noktada çadırlarda kalan Suriyelilere gönderilmesi amacıyla Atatürk Bulvarı üzerindeki Gülbahçe önünde tören düzenlendi.

 

Platform Sözcüsü Mustafa Özdemir, burada yaptığı konuşmada, Nevşehir'de bir araya gelen sivil toplum örgütlerinin Nevşehir Valiliği öncülüğünde yaptığı kampanya kapsamında Suriyelilere yardımların devam ettiğini, bugün de Nevşehir'den 2 tır patatesin Kilis'e gönderildiğini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sukuti - 10 yıl önce
kendi fakir fukaralarımıza garip gurabalarımıza da bu kadar hasas ve yardım sever olabiliriz inşaallah.
Avatar
salim çatlı - 10 yıl önce
sukuti isimli kardeşimize şunu diyebiliriz ki, kendi fakir fukara, garip gurabamıza elbette yardımlarını bu nevşehir halkı her fırsatta yapmakta ve dualarını almaktadır sayın sukuti siz merak mermeyin kardeşim.