banner461

Okuryazarlık Seferberliği Çalışmaları Devam Ediyor…

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi tarafından başlatılan “Okuryazarlık Seferberliği” kapsamında Vali İlhami Aktaş’ın katılımıyla, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda toplantı yapıldı.

banner15
Okuryazarlık Seferberliği Çalışmaları Devam Ediyor…
16 Şubat 2018 Cuma 18:59

banner517
banner134
Gerçekleştirilen toplantıya; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Vali Yardımcısı Nevzat Sinan, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları ile Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri katıldı.
Vali İlhami Aktaş; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Sayın Emine Erdoğan Hanımefenditarafından başlatılan okuma yazma seferberliğinin, ülke çapında daha ileriye götürülmesi adına zaman zaman etkinlikler düzenleniyor.
Şehrimizde okuma yazma bilmeyen kimsenin kalmaması adına  muhtarlarımıza, kurum müdürlerimize,  sivil toplum kuruluşlarına, okul aile birliği başkanlarına ve tüm kamu kuruluşlarımıza büyük görevler düşmektedir.” Bu konunun bizzat takipçisi olacağını belirten Vali Aktaş;“Okuryazarlık seferberliğinde hepinizin en iyi şekilde bu konuda üzerine düşen görevi yapacağına inanıyorum dedi” ve bütün katılımcılara teşekkür etti.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.