banner461

Öz Büro İş Sendikası Kadın Kolları Ankara ‘da

Nevşehir Öz Büro İş Sendikası Kadın Kolları Ankara ‘da Hak-İş Konfederasyonu Genel Merkez Kadın Komitesi tarafından düzenlenen Sendikal Bakış Açısıyla Kadın Çalışanlar İçin Sorun Çözme Yöntemleri Projesi Kapanış Toplantısına katıldı.

banner15
Öz Büro İş Sendikası Kadın Kolları Ankara ‘da
22 Kasım 2017 Çarşamba 12:05

banner517
banner134
Nevşehir Öz Büro İş Sendikası Kadın Kolları Ankara ‘da Hak-İş Konfederasyonu Genel Merkez Kadın Komitesi tarafından düzenlenen Sendikal Bakış Açısıyla Kadın Çalışanlar İçin Sorun Çözme Yöntemleri Projesi Kapanış Toplantısına katıldı. Nevşehir Öz Büro İş Sendikası heyeti tarafından Taşeron süreci ile ilgili Emine Erdoğan ‘a bilgi aktarıldı.

Öz Büro-İş Sendikası Nevşehir İl Başkanı Muhammed Fatih Mutlu yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’ın da katıldığı , Konfederasyonumuz Hak-İş ‘in düzenlediği “Sendikal Bakış Açısıyla Kadın Çalışanlar İçin Sorun Çözme Yöntemleri Projesi”nin kapanış toplantısına Öz Büro İş Sendikası Nevşehir İl Başkanlığı olarak kadın komitemiz ile katılım sağladık. Bizleri bu programda ağırlayan Hak İş Konfederasyonumuza, sendikamızın çok kıymetli genel merkez yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Ayrıca program için evini,işini,eşini,çocuğunu bırakıp katılım sağlayan kadın komitesi üyelerime de teşekkürü bir borç bilirim. “Daha çok sendikalı kadın daha güçlü Türkiye.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.