banner461

PTT Başmüdürü Uğurtepe, Belediye Başkanı Ünver’i ziyaret etti

Nevşehir PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe, PTT’nin kuruluşunun 176. yılı dolayısıyla Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.PTT’nin kuruluşunun 176. yılı kutlamaları kapsamında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i...

banner15
PTT Başmüdürü Uğurtepe, Belediye Başkanı Ünver’i ziyaret etti
26 Ekim 2016 Çarşamba 12:18

banner517
banner134
Nevşehir PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe, PTT’nin kuruluşunun 176. yılı dolayısıyla Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret etti.
PTT’nin kuruluşunun 176. yılı kutlamaları kapsamında Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i bir heyet ile birlikte ziyaret eden Nevşehir PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe, şehir genelinde PTT Başmüdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 176. kuruluş etkinliklere dair bilgi verdi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver de, içerisinde bulunduğumuz yüzyılın iletişim çağı olarak da değerlendirildiğini belirterek PTT’nin de çağa uygun yenilikler içerisinde hizmet verme çabası içerisinde bulunduğunu dile getirerek, kurum çalışanlarına başarılar diledi.
Nevşehir PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe, ziyaretin anısına Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e çiçek takdim etti ve PTT Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye’yi kuşbaşı olarak çekilen fotoğraflardan oluşan bir yayın hediye etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.