banner461

PTT Yönetim Toplantısı Nevşehir'de Yapılacak

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), 6-7 Ekim 2017 tarihlerinde Nevşehir’de Yönetim Toplantısı düzenleyecek.

banner15
PTT Yönetim Toplantısı Nevşehir'de Yapılacak
03 Ekim 2017 Salı 09:40

banner517
banner134
Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), 6-7 Ekim 2017 tarihlerinde Nevşehir’de Yönetim Toplantısı düzenleyecek. Ayrıca, 2017 Yılı Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali 7 Ekim’de Nevşehir’de gerçekleştirilecek.

PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü, Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanı Kenan Bozgeyik başkanlığındaki Yönetim Toplantısı’nda 2017 yılının ilk üç çeyreğindeki faaliyetler genel olarak ve ürün bazında değerlendirilecek. Toplantıda Şirket’in 2017 yılı stratejisi, planlaması ve hedefleri doğrultusunda ilk dokuz ayda yapılan çalışmalar ile önümüzdeki döneme yönelik faaliyetler gözden geçirilecek.
PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür Yardımcıları, Üst Yönetimi ve 82 PTT Başmüdürünün katılacağı Yönetim Toplantısı’nda tüm Türkiye genelindeki ve uluslararası alandaki çalışmalar detaylı bir şekilde ele alınacak. Toplantıda ortaya konulacak değerlendirmeler, tespitler ve öneriler PTT A.Ş.’nin başarı çıtasını daha da yükselterek bir dünya markası olma hedefine emin adımlarla ilerlemesine katkı sağlayacak.

"En hızlı" postacılar Nevşehir'de belirlenecek
Nevşehir’de PTT A.Ş. Yönetim Toplantısı’nın yanı sıra 2017 Yılı Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali de yapılacak. Şirket personeli arasında sosyal dayanışmayı sağlamak, motivasyonu artırmak, çalışanlara sportmenlik ruhu ve davranışı kazandırmak, 46. Balkan Ülkeleri Postacı Yürüyüş Yarışması’nda ülkemizi ve PTT A.Ş.’yi temsil edecek aday kadroyu belirlemek amaçlarıyla düzenlenecek yarışma 7 Ekim’de gerçekleştirilecek. 2017 Yılı Postacı Yürüyüş Yarışması Türkiye Finali’nde 35 kadın ve 65 erkek sporcu mücadele edecek.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.