banner461

Rektör Kılıç, Avanos MYO Organik Tarım Uygulama Alanlarında İncelemede Bulundu

Nevşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Avanos Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümüne ait organik ürünlerin yetiştirildiği tarım uygulama alanını gezdi.

banner15
Rektör Kılıç, Avanos MYO Organik Tarım Uygulama Alanlarında İncelemede Bulundu
24 Mayıs 2013 Cuma 17:40

banner517
banner134

Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ve Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Avanos Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümüne ait organik tarım uygulama alanında yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Rektörümüzün organik tarım alanında gerçekleştirdiği incelemelere, Avanos MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Oğuz Öcal, Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü Başkanı Öğr. Gör. Durmuş Ok, Öğretim Görevlileri Aslıhan Soyak, M. Suat Bircikligil ve öğrenciler eşlik etti.

Organik tarım alanında yapılan çalışmalar ve ekimler hakkında bilgi alan Rektörümüz daha sonra Avanos MYO’ya geçerek okul yerleşkesi içerisinde yer alan organik bahçeleri gezdi.

İnceleme gezisinin ardından Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı akademik ve idari personel ile öğrencilere teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.