banner461

SarıKamış Yolu Tamamlanıyor

Tuzköy Mahallemizde başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, çalışmaları yakından takip etti.   

banner15
SarıKamış Yolu Tamamlanıyor
27 Ekim 2016 Perşembe 13:06

banner517
banner134
Tuzköy Mahallemizde başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, çalışmaları yakından takip etti.   
 
Tuzköy mahallesi Afat Evlerinin iki kesimini birleştiren Sarıkamış yolunda Belediyemiz Kademe ekipleri tarafından yoğun bir çalışma başlatılarak stabilize olan yolun dolgu işlemleri için ekiplerimiz 2 kepçe ve 2 kamyonla yaklaşık 1000 kamyon hafriyat çekerek yolun tesviyesini bitirdi. Yaklaşık 11 metre genişliğinde ve 600 metre uzunluğundaki Sarıkamış yolu tesfiye işlemlerinin tamamlanması ile birlikte kilitli parke ile tamamlanıp mahalle halkımızın hizmetine sunulacaktır.

Yaklaşık 1 ay süre ile Tuzköy mahallemizde çalışmaların yoğunlaştığını belirten ve bu çalışma kapsamında 11 metre genişliği 600 metre uzunluğu ve 2 ayrı derede dolgu çalışması yapılarak  Tuzköy mahallemizdeki ulaşım sorununu tamamen çözüleceğini ve bu çalışmalarda yağmur sularının akması için özel alaşımlı borular yerleştirilerek bu boruların üzerine yaklaşık 1000 kamyon kil toprak ile dolgu yapıldı.

Tuzköy Mahallesi sakinleri ile yapılan çalışmalar hakkında bilği alış verişinde bulunan Başkan Arısoy özellikle bayanların memnuniyeti ile karşılandı.

Dolgu ve tefsiye çalışmaları tamamlandıktan sonra dolgu yapılan yolun her iki tarafında bordür ve peyzaj çalışmaları yapılarak mahalle halkımızın hizmetine sunulacaktır.dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.