banner461

Ünver, Şampiyonada Birinci Olan Özel İnsanları Tebrik Etti

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü atletizm dalı sporcuları Merve Gündüz ve Münise Yılmaz’ı, eğitim gördükleri Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde  ziyaret ederek, elde ettikleri başarılı sonuçlardan dolayı tebrik etti.

banner15
Ünver, Şampiyonada Birinci Olan Özel İnsanları Tebrik Etti
16 Kasım 2017 Perşembe 14:00

banner517
banner134
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSF) tarafından Antalya’da  düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma Atletizm İç Anadolu Bölge Şampiyonası’nda, Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü atletizm dalı sporcuları Merve Gündüz ve Münise Yılmaz’ı, eğitim gördükleri Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde  ziyaret ederek, elde ettikleri başarılı sonuçlardan dolayı tebrik etti.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,100 metre yarışı ile uzun atlamada elde ettikleri başarılı sonuçlarla Nevşehir’in gururu olan Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi öğrencileri Münise Yılmaz ile Merve Gündüz’ü ziyaret etti.
Özel insanlara imkan sağlanması halinde sosyo-kültürel alandaki gelişimlerinin yanı sıra sportif alanlarda da etkin bir başarıya imza atılacağının bir kez daha ortaya konulduğunu belirten Belediye Başkanı Hasan Ünver, bundan sonraki sportif yarışmalarda da daha büyük başarıların sağlanacağına inandığını söyledi.
Ünver, kendisini elde ettikleri madalyalarla karşılayan Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi öğrencileri de olan Münise Yılmaz ve Merve Gündüz’ü tebrik etti ve onlardan başarı çıtasını daha da üst düzeye ulaştıracakları yönünde söz de aldı.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver daha sonra Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde sürdürülen eğitim çalışmalarını inceledi. Ünver, eğitim gören öğrenci ve öğretmenlerle de görüşerek çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.