banner461

Ünver’in Yeni Makamı

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan ayı süresince belediyedeki makam odasına pek uğramıyor. Başkan Ünver’in bu yıl ki makamı yine işte bu konteynır.

banner15
Ünver’in Yeni Makamı
25 Haziran 2015 Perşembe 15:40

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan ayı süresince belediyedeki makam odasına pek uğramıyor. Başkan Ünver’in bu yıl ki makamı yine işte bu konteynır.

Mümkün olduğu sürece konuklarını akşam iftardan sonra yeni makamında kabul eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in Ramazan ayının sonuna kadar misafirlerini burada kabul etmesi bekleniyor.

Külliye inşaatını da yakından inceleyen Başkan Ünver’in yeni makam odasının hemen yanında oluşturulan iki ayrı bölümde ise Başkanın konuklarına çay ve diğer ikramların hazırlanabildiği alanlar oluşturulmuş durumda.

Özel Kalem Müdürü Mehmet Yılmaz tarafından karşılanan konuklar toplu halde başkanın yeni makam odasına alınıyor. Ünver, misafirlerine önce Külliye inşaatının Nevşehir için önemini anlatırken, daha sonra misafirlerinin sorunlarını dinliyor ve yanıt veriyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.