banner461

Urgenç Eski Görevine Dönüyor

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur’un yeniden görevine dönmesinin ardından seçim sürecinde Şube başkanlığı görevinde bulunan Tayfur Urgenç, eski görevine dönüyor.

banner15
Urgenç Eski Görevine Dönüyor
01 Temmuz 2015 Çarşamba 13:36

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur’un yeniden görevine dönmesinin ardından seçim sürecinde Şube başkanlığı görevinde bulunan Tayfur Urgenç, eski görevine dönüyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yayınlayan Urgenç, “09 Şubat 2015 tarihinden itibaren yürütmüş olduğum Nevşehir Türk Eğitim Sen yönetim kurulu başkanlığı görevini bırakmış bulunmaktayım. Bir kaç gün içerisinde Gülşehir Anadolu Lisesindeki Tarih Öğretmenliği görevime tekrar başlayacağım. TES Nevşehir şubesi Yönetim Kurulu başkanlığı yaptığım bu zorlu süreçte, görevim esnasında yardımcı olan destek veren başta Türk Eğitim Sen'in değerli üyeleri olmak üzere, okul temsilcilerimize, İlçe başkanlarım ve yönetim kurulu üyelerimize, Kadın kolları yönetimimize, İl yönetim kurulu üyelerimize, tecrübelerini yönetim kurulumuz ile paylaşan Mustafa Uğur Beye, Genel merkez yöneticilerimize, gönül ve ülkü birlikteliği yaptığım saygıdeğer dostlarım, abilerim, başkanlarım ve desteklerinden dolayı sevgili eşim Ruziye Hanımefendiye teşekkür ederim. Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesinin yeni yönetim kurulu Mustafa Uğur bey başkanlığında oluşturulacaktır. Yeni yönetimde Şube Sekreteri (Başkan Yardımcısı) olarak görevim devam edecektir. Türk Eğitim Sen camiası içinde bir nefer olarak mücadelemiz her zaman ve hep birlikte sürecektir. saygılarımla bu camiaya emeği geçen, katkı sağlayan herkese minnettarlığımı bildiririm” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.