banner461

Ürgüp Ak Partiden örnek fotoğraf

Ürgüp’te Ak Partinin bir dönem kurucu ilçe başkanlığını yapan ve Ahmet Koçak’a görevi devreden Ali Özer ve 2 dönem ilçe başkanlığı yapan Ahmet Koçak, Ak Parti'nin yeni Ürgüp İlçe Başkanlığı görevine başlayan Mustafa Kılıç’ı , ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

banner15
Ürgüp Ak Partiden örnek fotoğraf
15 Aralık 2014 Pazartesi 12:35

banner143
banner134
Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanlığı görevine başlayan Mustafa Kılıç’ı Ürgüp’te Ak Partinin bir dönem kurucu ilçe başkanlığını yapan ve Ahmet Koçak’a görevi devreden Ali Özer ve 2 dönem ilçe başkanlığı yapan son yapılan kongrede görevi Mustafa Kılıç’a devreden Ahmet Koçak, Yeni İlçe Başkanını, yeni ilçe binasında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kılıç, bugüne kadar Ürgüp’te bayrağı diken ve taşıyan değerli Başkanlarımıza teşekkür ediyorum, bundan sonra bu görevi layıkıyla yerine getirebilmek için ilk iş olarak parti binamızı yeni yerine taşıdık, daha kurumsal, Ak Partinin gücüne daha da güç katacak yeni binamızda çok emekler vermiş Ahmet Bey’i ve Ali Bey’i ağırlamak bizim için şereftir kendilerine teşekkür ediyorum. şeklinde konuştu.

Ürgüp’te Ak Partinin çizdiği siyaset çizgisinin tüm Türkiye genelinde olduğu gibi diğer siyasi partilere örnek teşkil ettiğini söyleyen Kılıç, geçmiş yıllarda partimize hizmet eden ilçe başkanlarımız yönetim kurulu üyelerimiz el ele vererek daha da büyük işlere imza atacaklarını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
FK - 6 yıl önce
ortada rant olunca menfaat birliktelikleri devam ediyor.
Avatar
ürgüplü - 6 yıl önce
Sen rant de dur kimin neye ihtiyacı var adamlar görevini yerine getrmiş tamamlamış bitmiş ne beklentileri olacak..bu gibi şeylere farklı zihniyetler alışkın olmadığı için rant olarak görür ancak