banner461

Ürgüp'te Pakistanlılardan Recep Tayyip Erdoğan Mesajı

Cuma namazını Ürgüp Musalla Cami'nde kılan Pakistanlı müslüman grup, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'a "Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkın, hepimizin umudu o." dedi.

banner15
Ürgüp'te Pakistanlılardan Recep Tayyip Erdoğan Mesajı
13 Ekim 2017 Cuma 17:04

banner517
banner134
Gezmek için bulundukları Kapadokya bölgesinde Cuma namazını kılmak için Ürgüp Musalla Cami'ne gelen Pakistanlı grup, Cuma namazı karşılaştıkları Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'a Ürgüp'ü çok beğendiklerini ifade ettiler.

Başkan Yıldız'a "Türkiye'den ricamız, İslam Coğrafyasının duasında yer alan Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmanız, selamlarımızı iletmenizdir." diyen Pakistanlılar, Çok güzel bir ülkeniz var, çok iyi insanlarınız var, parça parça olan islam dünyasında Liderliği Türkiye'den bekliyoruz. mesajı verdiler.

Tercüman aracılığı ile misafirlerle iletişim kuran ve tüm müslümanların umudu Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lidere sahip oldukları için gurur duyduğunu ifade eden Başkan Yıldız, 100 yıl sonra Pakistanlı kardeşlerimize bir teşekkürü yinelemek istiyorum. Kurtuluş savaşında, Pakistan ve Afganistanlı kardeşlerimiz kollarındaki bileziği Türkiye için verdiler. Biz tarihte kardeştik, bugünde kardeşiz, dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.