banner461

Vali Aktaş, Kültür ve Turizm Müdürlüğüne bağlı birimlerde incelemeler yaptı

Vali İlhami Aktaş Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne bağlı Nevşehir Müzesi, İl Halk Kütüphanesi, Nevşehir Kültür Merkezi, Güzel Sanatlar Galerisi, Nevşehir Restorasyon ve Konservasyon Bölge Laboratuarında incelemelerde bulundu.Nevşehir...

banner15
Vali Aktaş, Kültür ve Turizm Müdürlüğüne bağlı birimlerde incelemeler yaptı
02 Ağustos 2017 Çarşamba 14:42

banner517
banner134
Vali İlhami Aktaş Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne bağlı Nevşehir Müzesi, İl Halk Kütüphanesi, Nevşehir Kültür Merkezi, Güzel Sanatlar Galerisi, Nevşehir Restorasyon ve Konservasyon Bölge Laboratuarında incelemelerde bulundu.
Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Cengiz Ekici ve birim müdürleri tarafından karşılanan Vali Aktaş ilk olarak Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne bağlı birimlerin bir arada bulunduğu binanın durumu, fiziki yapısı ve hizmet kapasitesi ve ziyaretçi istatistikleri hakkında İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ekici ve sorumlu birim müdürlerinden bilgi aldı.
Daha sonra Nevşehir Restorasyon ve Konservasyon Bölge Laboratuarında incelemelerde bulunan Vali Aktaş, Laboratuarda yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi alarak görevlilere işlerinde kolaylıklar diledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.