banner461

Vali Aktaş, siyasi parti temsilcileri ile toplantı yaptı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde siyasi parti il başkanları ile toplantı yaptı.Vali Aktaş başkanlığında yapılan toplantıya İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Jandarma Komutanı Kıdemli...

banner15
Vali Aktaş, siyasi parti temsilcileri ile toplantı yaptı
23 Şubat 2017 Perşembe 10:54

banner517
banner134
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde siyasi parti il başkanları ile toplantı yaptı.
Vali Aktaş başkanlığında yapılan toplantıya İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yusuf Ziyaddin Cavlak, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, MHP İl Başkanı İlhan Kaya, CHP İl Başkan Yardımcısı Yaşar Aydoğan, BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş ve diğer partilerin temsilcileri katıldı. Toplantıda referandumla ilgili yapılacak çalışmalar, alınacak tedbirler, halkın güven ve huzuru, çevre kirliliği konuları görüşüldü. Referandum öncesi ve sonrasında alınması gereken tedbirlerle ilgili olarak halk oylaması güvenliği için gerekli toplantıların yapıldığını ifade eden Vali Aktaş, bu kez de siyasi parti il başkanları ile halk oylaması öncesi değerlendirmelerde bulunmak üzere toplandıklarını ifade etti. Vali Aktaş, toplantıda yaptığı konuşmada, halk oylamasının Nevşehir´de huzur içerisinde, karşılıklı saygı ve hoşgörü esasları çerçevesinde yapılması temennisinde bulunarak, bu ortamın sağlanmasındaki katkılarından dolayı siyasi parti il başkanlarına teşekkür etti.
İl başkanları da esas ve yasaklara uyulmasında gerekli hassasiyetin gösterileceğini belirterek, kurallara karşı özenli davranılacağı hususunda ortak kanaat taşıdıklarını ifade ettiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.