banner461

Valinin Eşi Songül Aktaş “Kadının Emeği ve El Sanatları Sergisi” Düzenledi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Kadın Konukevi Müdürlüğü tarafından Kapadokya Forum Alışveriş Merkezinde düzenlenen “Kadının Emeği ve El Sanatları Sergisi”  açılışı Vali İlhami AKTAŞ’ın eşi Sayın Songül AKTAŞ Hanımefendi tarafından yapıldı.

banner15
Valinin Eşi Songül Aktaş “Kadının Emeği ve El Sanatları Sergisi” Düzenledi
09 Mart 2017 Perşembe 13:50

banner517
banner134
8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Kadın Konukevi Müdürlüğü tarafından Kapadokya Forum Alışveriş Merkezinde düzenlenen “Kadının Emeği ve El Sanatları Sergisi”  açılışı 08.03.2017 tarihinde Vali İlhami AKTAŞ’ın eşi Sayın Songül AKTAŞ Hanımefendi tarafından yapıldı.
Sergi açılışına; Şehit yakınları, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı hizmet modellerinden yararlanan kadınlar, kadın alanında faaliyet göstermekte olan sivil toplum kuruluşları yetkilileri ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü kadın çalışanları katılım sağladı.
Sergiyi beraberindekilerle gezen Hanımefendi Songül AKTAŞ, tüm ürünlerle ilgili Kadın Konukevi Kuruluş Müdürü Sibel GÜNDÜZ’ den bilgi alarak tüm emeği geçenlere teşekkür etti.
“Kadının Emeği ve El Sanatları Sergisi”  09.03.2017 Perşembe günü saat 22:00’a kadar ziyarete açık bulunacaktır.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.