banner461

Yeni sanayi sitesi ne oldu?

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı ile bazı esnaf odalarının da içerisinde yer aldığı çalışma önümüzdeki günlerde son haliyle sanayi esnaflarına da anlatılacak.

banner15
Yeni sanayi sitesi ne oldu?
06 Şubat 2018 Salı 19:57

banner517
banner134
Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı ile bazı esnaf odalarının da içerisinde yer aldığı çalışma önümüzdeki günlerde son haliyle sanayi esnaflarına da anlatılacak. Halen kirada bulunan çok sayıda sanayi esnafının kira öder gibi işyeri sahibi olma fırsatına erişeceği çalışmayla Nevşehir yepyeni, modern, pırıl pırıl bir sanayi sitesine kavuşacak.
Mevcut sanayi sitelerinin şehrin içerisinde kaldığını ve ihtiyaca cevap veremez bir duruma geldiğini kaydeden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehir Belediyesinin öncülüğünde yapılan çalışmayla hazırlanan projelerin TOKİ’ye sunulduğunu ve TOKİ ile de sözleşme imzalandığını kaydetmişti.
Önümüzdeki günlerde sanayi esnaflarıyla yapılacak olan toplantıda yapılan projenin içeriğinin sanayi esnaflarıyla tüm ayrıntılarıyla paylaşılacağını belirten Başkan Ünver, Sebze halinin arkasında yer alacak yeni sanayi sitesi içerisinde alış veriş merkezinin yanında tüm sosyal donatıların da yer alacağını ifade etmişti.

Kaynak: MHA

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.