banner461

Zağlanmış ve Ekibi Gümbür Gümbür…

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan adayı M. Yakup Zağlanmış,NTSO Meclis Başkan Adayı Musa Ertaş ve ekibi seçim tarihinin belli olmasını beklemeden işi sıkı tutuyor.

banner15
Zağlanmış ve Ekibi Gümbür Gümbür…
23 Ocak 2013 Çarşamba 18:05

banner134

 01 Şubat 2013 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında yapılması beklenen ancak hangi tarihte yapılacağı kesin olarak belli olmayan Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Seçimleri öncesinde çalışmalarına hız veren Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkan Adayı Mehmet Yakup Zağlanmış, Gülbahçe’yi seçim irtibat merkezi olarak belirledi.

Seçim sonuna kadar burada seçimle ilgili çalışmalarını yönlendirecek olan Zağlanmış ve ekibinin seçim stratejilerini de buradan şekillendirmesi bekleniyor.
Nevşehir iş dünyasından Yeni oluşuma hergün yeni katılım ve desteklerin sürekli olarak artarak sürdüğü ifade edilirken Nevşehir de Değişim Süreci için gerekli tüm altyapı kendiliğinden oluştu.Bu talep yoğunluğu aslında Nevşehir İş Dünyasının özlem duyduğu bir tablonun doğal tepkisel sonucu olarak yorumlanırken Yakup Zağlanmış,Musa Ertaş ve Sacit Uzer böylesine büyük bir talep ve destekten hayli keyifli oldukları belirtiliyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ismail - 10 yıl önce
maşallah maşallah
Avatar
onuncu köy - 10 yıl önce
yolunuz bahtınız açık olsun
Avatar
hiç bir şey sürüp gitmez - 10 yıl önce
bizim yorum neden yayınlanmadı. taraflılık mı var?