banner461

Zulüm Her Yerde Zulüm

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED) Yönetim Kurulu Adına Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın bir basın açıklamasıyla son günlerdeki

banner15
Zulüm Her Yerde Zulüm
19 Ağustos 2013 Pazartesi 16:46

banner517
banner134

İnsanlığın en önemli vasfının ortaya çıkmasında zuhur bulan zulüm kavramı değişmeyen taraflılığı ile devam etmektedir. Lakin bana, sana ve ona kavramını birleştirerek biz olamayan insanlık bugünde dün olduğu gibi sessizliğini ve sesliliğini biz olmadan ortaya koymaya çalışmaktadır. Ülkemizde binlerce mazlum ve mahzun öğretmen, asker, hemşire, mühendis, çocuk ve niceleri şehit edilirken, Arakanda, Suriyede, Filistinde, Keşmirde, Moroda, Afganistanda, Pakistanda, Sudanda, Bosnada, Kafkaslarda, Irakta, Somalide, Suriyede ve bugün Mısırda lakin Libyayı, Kosovayı, Karabağı, Kıbrısı, Erbili, Süleymaniyeyi, Doğu Türkistanı, daha nice bizden biz olanları zulme terk ettik. İnsanlık, zulme kimden ve kime karşı olduğuna aldırmadan karşı durabilmek, İnandığına iman ederek, dün bizim topraklarımızda bize zulüm edenler bugün dünyanın her yerinde yine bize zulüm ediyorlar. Bütün zulme uğrayanların yar ve yardımcısı olsun Rahman ve Rahim olan…..

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED)

Yönetim Kurulu Adına 

Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın    


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HAKAN - 8 yıl önce
la torpille geldin oraya kendini şimdi bi nanemmi zannediyon
Avatar
Bayram DOLGUN - 8 yıl önce

Sayın Özden TAŞĞIN, Çin Devletinin Doğu Türkistan'da uyguladığı baskı ve zulüm neticesinde geçtiğimiz 60 yıl içinde 35 milyon Uygur Müslüman'ı soykırıma maruz kalmıştır.

Makalende, insanlarının gözünden ve gönlünden uzak kalmış fakat efendiliğiyle, dürüstlüğüyle, sabrıyla, yatıştırıcı olmasıyla, devlete itaatiyle, mütevaziliğiyle, sadakat ve vefasıyla ün kazanmış asil Uygur Türklerinden bahsettiğin için teşekkür ederim. ALLAH'IM zülüm altında olan tüm insanların yardımcısı olsun.
Avatar
Halk adamı - 8 yıl önce
Hükumet iken bile MHP Türkistan'ı ziyaret etmedi. Urumçi'ye bugüne kadar tek lider gidip Türkmen liderlerle görüştü o da Erdoğan. Boş MHP siyaseti yapmayın