banner461

150 Ünite Kan Bağışı Toplandı

Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi mübarek ramazan ayında da cami giriş ve çıkışlarında kan bağışı almaya devam etti.

banner15
150 Ünite Kan Bağışı Toplandı
06 Ağustos 2013 Salı 14:21

banner517
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi mübarek ramazan ayında da cami giriş ve çıkışlarında kan bağışı almaya devam etti.

Kadir gecesinde cemaatin en yoğun bulunduğu Kurşunlu Camiinde cemaatin camiye giriş ve çıkışlarında kan bağışı alan Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığının bu özverili çalışmasını görmezden gelmeyen cemaat bağış bağışında bulundu.

Camii avlusuna kurulan 4 adet kan bağış ünitesinde kan bağışında bulunan Camii cemaatine meyve suyu, kek ikramında bulunuldu.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ramazan ayında kan bağışı kampanyamızı camilerimizde de sürdürdük. Ramazan ayı süresince yaptığımız çalışmalarla camilerimizden yaklaşık 150 ünite kan bağışı topladık. Kan bağış kampanyamıza ramazan ayında da ilgisini esirgemeyen ve kan bağışının bir insanlık görevi olduğunun farkında olan tüm Vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.