banner461

AK Kadınlar’dan FİB Haber.Com İnternet Gazetesi’ne ziyaret

AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla gazetemiz FİB Haber’i ziyaret etti.

banner15
AK Kadınlar’dan FİB Haber.Com İnternet Gazetesi’ne ziyaret
11 Ocak 2022 Salı 14:43

banner517
banner134

AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri; www.fibhaber.com internet gazetemiz bürosuna ziyarette bulundu.

AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla gazetemiz FİB Haber, Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve Genel Koordinatör İbrahim Uysal ile bir süre görüşerek zor şartlar altında görev yapan tüm basın çalışanlarının Gazeteciler Günü'nü kutlayarak, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretlerinden duyduklarını memnuniyet dile getiren FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve Genel Koordinatör İbrahim Uysal'da, “Siyaset ülkeye ve memlekete hizmet için yapılır. AK Parti Nevşehir İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç ve yönetim kurulu üyelerinin ülke ve Nevşehir için yaptıkları çalışmaları, verdikleri hizmetleri titizlikle takip ediyoruz. Başarılı çalışmaları nedeniyle Ayşe hanım ve ekibini yürekten kutluyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.