banner461

Avanos'ta, Işıltı A Plus Estetik ve Güzellik Merkezi’ne Muhteşem Açılış

Güzellik, estetik ve bakım sektöründe Nevşehir'de hizmet veren "Işıltı A Plus Estetik ve Güzellik Merkezi " Avanos şubesi görkemli bir açılışla kapılarını Avanoslu bayanlara açtı.

banner15
Avanos'ta, Işıltı A Plus Estetik ve Güzellik Merkezi’ne Muhteşem Açılış
07 Eylül 2021 Salı 11:01

banner517
banner134

Nevşehir Kapadokya bölgesinde güzelliğine önem veren kadınların vazgeçilmez adresi olan "Işıltı A Plus Estetik ve Güzellik Merkezi " Avanos şubesi   Açılışı dolayısıyla kokteyl düzenlendi.

Bahçelievler Mahallesi Mithat Dülge Caddesi No: 23/2 adresinde IŞILTI, A Plus Estetik ve Güzellik Merkezi Avanos şubesi açılış kokteyline AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Avanos Belediye Başkanı Alper Celal İbaş, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Mehmet Ali Öbekli, Özel Versa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Vergiveren, Polat Güçlü ile iş, siyaset, sağlık, eğitim, turizm, medya sektör temsilcileri, dernek ve sendika başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesiyle güzellik merkezi gezildi. IŞILTI A Plus Estetik ve Güzellik Merkezi Avanos şubesi, açılış kokteyline katılan ziyaretçi ve bayanlardan da tam not aldı.

Gelen yoğun talep üzerine Avanos ilçesine ikinci şubelerini açtıklarını ifade eden, Başarılı İş Kadını Ödüllü Uzman Estetisyen Yasemin Güçlü, 3. Şubeninde çok yakında Nevşehir’de açılacağının müjdesini verdi.

Açılış töreni kokteylin ardından sona erdi.

IŞILTI A Plus Estetik ve Güzellik Merkezi Avanos Şubesi;

Adres: Bahçelievler Mahallesi Mithat Dülge Caddesi No: 23/2 Avanos/ Nevşehir (Mado yolu üzeri)

GSM: 0 532 359 89 50


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.