banner461

Başkan Aktürk, Esnaf Ziyaretleriyle Gönüllere Dokunuyor

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, esnaf ziyaretleriyle gönüllere dokunuyor.

banner15
Başkan Aktürk, Esnaf Ziyaretleriyle Gönüllere Dokunuyor
21 Temmuz 2020 Salı 19:07

banner517
banner134

Düzenli olarak hemşehrileri ile bir araya gelen Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, esnaf ziyareti ve ev ziyaretlerinde bulunarak gönüllere dokunuyor.

Başkan Aktürk, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Bu kapsamda Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. İş yerlerini tek tek dolaşarak hayırlı, bereketli ve bol kazanç temennisinde bulunan Başkan Aktürk, sanayi sitesi esnaflarıyla görüşerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

‘BIKMADAN USANMADAN ÇALIŞACAĞIZ’

Ürgüp için bıkmadan usanmadan çalışmalara devam edeceklerini belirten Başkan Aktürk, esnaflara belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.  Samimi sohbetlerin yapıldığı ziyarette Başkan Aktürk, esnafların kendisine yönelttiği soruları da yanıtladı. 

ESNAFTAN BAŞKAN AKTÜRK’E TEŞEKKÜR

Ürgüp sanayi Sitesi esnafı, Başkan Aktürk’e ziyareti dolayısıyla duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. 

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk; "Sanayi Sitemizin güler yüzlü esnaflarıyla beraberiz. Özlediğimiz samimiyet bizlere zamanı unutturdu ve esnaflarımızın bir kısmını anca ziyaret edebildik. ‬‪Alın teri ile işinin peşinde olan esnaflarımıza hayırlı işler diliyorum.‬ ‪Sürekli bir arada olmaya devam edeceğiz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.