banner461

Başkan Arısoy Yıldız Milli Voleybol Takımını Ziyaret Etti

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Balkan Şampiyonası için hazırlıklarını Gülşehir de sürdüren Voleybol Yıldız Bayan Milli Takımını kaldıkları Kapadokya Kartal Otel de ziyaret etti.

banner15
Başkan Arısoy Yıldız Milli Voleybol Takımını Ziyaret Etti
27 Haziran 2015 Cumartesi 21:04

banner517
banner134
Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Balkan Şampiyonası için hazırlıklarını Gülşehir de sürdüren Yıldız Bayan Milli Takımını kaldıkları Kapadokya Kartal Otel de ziyaret etti.

 

Yıldız Milli Takım baş antrenörü Mehmet Bedestenlioğlu, Voleybol Federasyonu İl Temsilcisi İlhan Ekici ve Nevşehir Voleybol hakemleri ile birlikte iftar yemeği yedikten sonra milli yakım sporcuları ile bir araya gelen başkan Arısoy, Romanya da düzenlenecek olan Balkan Şampiyonası’nda takıma başarılar diledi.

 

Kendisine hediye edilen Milli Forma ya karşılık plaket takdim Arısoy, hazırlık kampının Gülşehir de gerçekleşmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

Voleybol Federasyonu il temsilcisi İlhan Ekici ise, Gülşehir de yapılan hazırlık kampının takıma uğur getireceğine inandığını belirterek, il temsilcisi olarak kendisinin ve ilçe idarecilerinin her zaman  desteğe hazır olduklarını dile getirdi.

 

        


Gülşehir MedyaKaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.