banner461

Bayram Öncesinde Gıda Denetimleri Sürüyor

Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Ramazan Bayramı öncesinde, tatlı imal edilen işletmelerdeki denetim çalışmalarına devam ediliyor.

banner15
Bayram Öncesinde Gıda  Denetimleri Sürüyor
31 Temmuz 2013 Çarşamba 13:35

banner517
banner134

 Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından Ramazan Bayramı öncesinde,  tatlı imal edilen işletmelerdeki denetim çalışmalarına devam ediliyor.  

Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri,  Ramazan Bayramı öncesinde, öncelikli olarak şehir merkezindeki sorumluluk alanına giren un ve unlu mamullerin üretiminin gerçekleştirildiği  imalathaneler ile bunların satış işlemlerinin yapıldığı iş yerlerinde denetim çalışmalarını yoğun şekilde devam ettiriyor.

Ramazan Bayramı süresince vatandaşların en fazla tüketim yaptığı ana gıda maddeleri arasında ilk sıralarda yer alan tatlı üretiminin yapıldığı imalathanelerde yoğunlaştırılan denetim çalışmalarında,  Zabıta Müdürlüğü ekipleri işletme sahiplerine gerekli uyarılar yaparken, kurallara uygun hareket etmedikleri belirlenen işletmelere de gerekli cezai işlem uyguluyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
VATANDAŞ - 8 yıl önce
allah rızası için bide şu fırınları denetleseler.özellikle fınlardaki ekmek kasaları leş gibi.tezgahlar ona keza hasan paşa lütfen bir vatandaş olarak şu fırınlara bi el atın lütfen
Avatar
cesaretli50 - 8 yıl önce
bence zabıta kadrosu tamamen deyişmelidir. çok pasif kalıyorlar akşama kadar görev yapmayıp orda burda pinekliyorlar.
Avatar
İNSANLIK.... - 8 yıl önce
neden hep ramazanlarda ve bayram yaklaşinca bu zabita arkadaşlar ortaya çikiyor.insan sağliği işte bu kadar kiymetsiz.çünkü belli kullarda allah korkusu kalmamiş.bence bu zabita ve ilgili arkadaşlar her zaman yapsalar bu denetimleri.daha inandirici olucak diye düşünüyorum.para cezasi vermeyeceksin pis işyerlerine, direk kapatacaksin o işyerini ve işyeri sahibini hemen hapise atacaksin.örnek teşçik eder düşüncesiyle..anlayanlara...