banner461

Bimsader'den, Nevşehir Valisi Sezer Becel'e hayırlı olsun ziyareti ...

BİMS Sanayiciler Derneği Başkanı Necdet Civelek ve Yönetim Kurulu üyeleri son valiler kararnamesi ile Nevşehir Valiliğine atanan Vali İnci Sezer Becel'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

banner15
Bimsader'den, Nevşehir Valisi Sezer Becel'e hayırlı olsun ziyareti ...
28 Temmuz 2020 Salı 11:11

banner517
banner134

BİMS Sanayiciler Derneği Başkanı Necdet Civelek ile Yönetim Kurulu üyeleri Serhat Sonugelen, İrşat Terzioğlu, Ercan Civelek, Adnan Karakaya  Aydın Mıhcı Nevşehir'in yeni Valisi İnci Sezer Becel'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan BİMS Sanayiciler Derneği Başkanı Necdet Civelek; "Sayın Valimize, İlimizdeki pomza madeni ve bims sektörünü ekonomik ve istihtam yönünden sağlamış olduğu katkıyı anlattık. Sektörün daha iyi yerlere gelmesi için fikir alışverişinde bulunup istişareler ederek sektörün Türkiye genelindeki pazar payının artırılması hususlarını görüştük" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel'de BİMS Sanayiciler Derneği Başkanı Necdet Civelek ve Yönetim Kurulu üyeleri çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğrafla son buldu.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.