banner461

Birlik Başkanı Pınarbaşı, 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. 

banner15
Birlik Başkanı Pınarbaşı, 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı
23 Kasım 2022 Çarşamba 19:09

banner134

Mesajında Pınarbaşı; “İnsanı işleyerek eğitim ve öğretim ışığında yol gösterip ona çağ atlatan öğretmenler tarihler boyunca her zaman saygın bir mesleğin onurlu birer neferleri olmuşlardır. Bir insanı yetiştirmenin verdiği mutluluğu her zaman en büyük zenginlik olarak gören ve bu uğurda hiç bir fedakârlıktan kaçınmayan öğretmenlerimiz geleceğimize baş mimarlarıdır. "Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir ve öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.” sözleriyle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk te öğretmenlerimize verdiği değeri ve önemi ifade etmiştir. 

Bizler toplum olarak öğretmenlerimizin bu güvene layık bir şekilde yılmadan; genç neslimizi milli ve manevi değerlerine saygılı, çağın tüm gereksinimlere uygun bilgi ve beceri kapasitesiyle donatıp ve yetiştireceklerine gönülden inanıyoruz. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin ve eğitim camiasının Öğretmenler gününü kutluyor, başta Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi de rahmet, saygı ve şükranla anıyoruz” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.