banner461

Bize Böyle Başkan Gerek...

Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül,Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan,Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki,Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta,Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp...Say say bitmiyor...Hep Vatandaşın yanında garibanın iftar hatta sahurunda sofrasındalar...Onları gören Nevşehirli vatandaşlar ise Bizim Başkan nerede diye hayıflanıyor...

banner15
Bize Böyle Başkan Gerek...
26 Temmuz 2013 Cuma 17:02

banner517
banner134

Örnekte Alanda Yok...!


Boşuna Halkın Adamı olmadılar...

Başbakan Erdoğan Sahurda İftrada hep halkın içinde onların yanında...Türkiye nin Başbakanı yoğun iş programı arsında vatandaşlarla olan iletişimini hiç kesmeksizin nlarla her fırsatta birlikte olurken bizde Halktan Basından ayağını iletişimini kesen belediye Başkanına vatandaştan büyük tepki var.

Gazetede Televizyonda İnternette herkesi grüyoruzda Bir Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver i göremediklerini dile getiren vatandaşlar geçen 10 yıllık süre içinde bir garibanın yoksulun,bir hastanın, bir şehidin sofrasında ne yazıkki Hasan Ünver i göremedik. Bu süreçte vatandaşın esnafın yanındada göremiyoruz...EE Bizim Başkan nerde? Anlaşılan Bu gidişlede kendisini hiç göremeyeceğiz diyorlar...

Bir diğer vatandaşta Başbakanımız ne diyordu:  En süper hizmetleride yapsan ayaklarına altından yollarda döşesen halkın GÖNLÜNÜ kazanamamışsan hepsi boş.Açıkcası Başkan bizim gönlümüzü kazanmadı...Keşke iş yapmasada gönlümüzü kazansaydı diyerek veryansın ediyorlar.


Bize Böyle Başkan Gerek...


Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki yi gösteren vatandaş Bak Başkan dediğin böyle olur halkın içinde garibanın sofrasında burnu havada olmammalı gurulu kibirli değil mütevazi Başkan istiyoruz dediler.
İşte Size bu haberlerle ilgili bir örnekte link paylaşıyoruz:

http://www.erciyesgazetesi.com.tr/haber_detay.asp?haberID=4907


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Metin Melih - 8 yıl önce
sizin başgan hergün twitter'da, hergün onlarca twit atmakla, retweet yapmakla meşgul. Melih Gökçekle yarışıyor twitter konusunda,yardımcısı Mr.Seçen de aynı yolda i. Bari kendisi birşeyler yazsa hep başkalarının sözlerini paylaşıyor.