banner461

Buda Askıda Kuran

Askıda Ekmek kampanyasından sonra Kayseri’de bir mağazanın başlatmış olduğu “Askıda Kur’an” kampanyası büyük ilgi çekiyor.

banner15
Buda Askıda Kuran
24 Temmuz 2013 Çarşamba 17:06

banner517
banner134

 Askıda Kur’an kampanyasıyla, hayırseverlerin aldığı Kur’an-ı Kerimler Kayseri’de yaz Kur’an kurslarında okuyan öğrencilere dağıtılıyor.

NT Kayseri Forum Mağazası tarafından her yıl düzenlenen “ Askıda Kur’an” Kampanyası bu yılda hayırseverlerin ilgisiyle karşılaşıyor. Mağaza Müdürü Gökhan Velioğlu, kampanyaya katılmak isteyenlerin satın aldıkları Kur’an-ı Kerim’in parasını ödeyip bıraktığını belirterek, “ Şimdiye kadar binlerce Kur’an ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. İnşallah bu yıl ki hedefimiz 10 bin Kur’an-ı Kerim” diye konuştu. Gökhan Velioğlu, kampanyanın Ağustos ayı sonuna kadar devam edeceğini söyledi.

Velioğlu, "Hayırseverlerimiz aldığı Kur’an-ı başkalarına dağıtılması için mağazamıza bırakıyor. Camilerimize, Kur'an kurslarımıza duyurularda bulunduk. Dilerlerse kendi adlarını yazarak bağışta bulunabiliyorlar. İsterlerse hiç isim yazmadan bağışta yapabilirler. Kampanyaya hayırseverimizin katılması daha çok Kur’an’ın  gençlere ulaşması anlamına geliyor” diye konuştu.

HABER: ERKİNBEĞ UYGURTÜRK


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.