banner461

Değişen Bir Şey Yok

Nevşehir’de Valilik binalarında daha önce ilk giriş katında bulunan Yazı İşleri Müdürlüğünün 3. kata çıkarılmasına Vatandaş tepkili.

banner15
Değişen Bir Şey Yok
27 Temmuz 2013 Cumartesi 14:44

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Valilik binalarında daha önce ilk giriş katında bulunan Yazı İşleri Müdürlüğünün 3. kata çıkarılmasına Vatandaş tepkili.

Hükümet konağında uzun yıllar giriş katında hizmet veren Yazı İşleri Müdürlüğünün Vatandaşla ne işi olur diyenlere, şu ana kadar kamu kurum ve kuruluşlarına dilekçe ile başvurmak zorunda kalmayanlara hemen hatırlatalım. Kamu kurum ve kuruluşlarına eğer bir dilekçe ile başvuru yapacaksanız önce Yazı İşleri Müdürlüğüne bağlı Dilekçe bürosuna dilekçenizi onaylatmanız, daha sonrasında hangi kuruma dilekçenizi verecekseniz oraya götürmeniz gerekiyor.

Hal böyle olunca, giriş katından üçüncü kata taşınan dilekçe bürosuna ulaşmak için özellikle yaşlı ve özürlü vatandaşların işi bir hayli güçleşiyor. Asansörü de bulunmayan Hükümet konağının özürlü bir vatandaşın dilekçe verecek olması ihtimaline karşın ne yazık ki hazırlıksız olduğu da apaçık görülüyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bayram Ulkat - 8 yıl önce
işi yokuşa sürme diye buna dense gerek