banner461

Derinkuyu Belediye Başkanı Aksoy'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy yazılı bir mesaj yayımlayarak, Cumhuriyet Bayramı'nın 98. Yıl dönümü kutladı.

banner15
Derinkuyu Belediye Başkanı Aksoy'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı
28 Ekim 2021 Perşembe 10:22

banner517
banner134

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy; Yüce Milletimizin inanç, cesaret, fedakârlık ve büyük zorluklar içeresinde kurduğu Cumhuriyet’imizin 98’ıncı yılını gururla kutlamaktayız. Şükürler olsun ki; Cumhuriyetimize gözümüz gibi bakıp, bugünlere kadar getirdik. Bunun heyecanı ve mutlu gururunu millet olarak hep birlikte yaşamaktayız.

Güçlü ve büyük, kendinden emin Türkiye için 29 Ekim günü geldiğinde bayrağımız daha coşkulu dalgalanıyor, bağımsızlık aşkımız, kardeşliğimiz ve dayanışmamız daha da perçinlenmektedir.

29 Ekim’de, milletimizin esareti kabul etmediğini, istiklalimizi ve istikbalimizi koruyacağımızı, genci, yaşlısı, kadını, erkeğiyle tüm milletimizle ay yıldızlı al sancağımızı hür bir şekilde dalgalandıracağımızı bütün Dünyaya haykırmaktayız.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi İlçemizde de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı büyük bir coşkuyla kutlayacağız.

Bu vesileyle, Cumhuriyet’imizin mimarı olan Mustafa Kemal Atatürk ve İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnetle ve şükranla anıyorum.

Cumhuriyetimizin 98. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.