banner461

Emre Çalışkan Nevşehirlilerin Bayramını Kutladı

AK parti MKYK üyesi 27.dönem Milletvekili adayı Emre ÇALIŞKAN , Kurban Bayramı mesajı yayımlayarak açıklamalarda bulundu.

banner15
Emre Çalışkan Nevşehirlilerin Bayramını Kutladı
19 Temmuz 2021 Pazartesi 10:42

banner517
banner134

AK Parti MKYK  üyesi 27.Dönem Nevşehir Milletvekili adayı Emre ÇALIŞKAN , Kurban Bayramı mesajı yayımlayarak açıklamalarda bulundu.

Birlik ve beraberliğe vurgu yapan ÇALIŞKAN mesajında, “Dini gün ve bayramlar inanç dünyamız içerisinde çok müstesna bir yere sahiptir.

Bununla birlikte bayramlar, milletimizin birlik ve beraberliğinin pekişmesine ve toplumsal dayanışmamıza vesile olması bakımından da ayrı bir güzellik vesilesidir. Var eden, nimet verip yaşatan Cenabı Allah’la, O’nun rızasını kazanmak için kurduğumuzun bağın sembolleşen günleridir bayramlar. İdrak edeceğimiz kurban günlerinde keseceğimiz kurbanlarla rabbimize, sadakatimizi, teslimiyetimizi sunacak.

Paylaştıkça çoğalan nimetlerin şükrünü eda ederken, ihtiyaç sahiplerine ulaşarak, akrabalık bağını güçlendirerek ve komşuluk hukukunu gözeterek kulluk vazifemizi ifa etmeye çalışacağız. Bayramı bayram tadında idrak edebilmemiz ve daha nice bayramlara sağlık ve huzur içerisinde ulaşabilmemiz için; içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinde maske, mesafe, hijyen şartlarına mutlaka riayet etmeli, tedbirlerimizi artırarak devam ettirmeliyiz.

Bu duygularla, İslam Alemi olarak idrak edeceğimiz Kurban Bayramının hayırlara vesile olmasını diliyor, aziz milletimizin ve hemşehrilerimin bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.