banner461

Genç İş Adamı İsmail Usta'dan Kurban Bayramı mesajı

Nevşehirli Genç İş Adamı İsmail Usta, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

banner15
Genç İş Adamı İsmail Usta'dan Kurban Bayramı mesajı
30 Temmuz 2020 Perşembe 23:39

banner517
banner134

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesinde AK Parti'den Nar kasabasına Belediye Başkanı Aday Adayı olan Genç İş Adamı İsmail Usta, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Genç İş Adamı İsmail Usta, yayımladığı mesajında İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı.

Müslümanlar olarak bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunun yaşandığını dile getiren İsmail Usta, "Toplumsal hayatımızda önemli bir yeri olan Kurban Bayramı ile paylaşmanın, zenginlikleri bölüşmenin gerekliliğini bir kez daha hatırlıyoruz. İhtiyaç sahiplerine yardım eli uzatılan, akrabalık bağlarının güçlendiği bu eşsiz manevi atmosfere girerken temennimiz, içinde bulunduğumuz zor zamanları geride bırakmak ve gelecek bayramları sevdiklerimizle hep birlikte sağlık içinde geçirmektir" dedi.

İsmail Usta mesajının devamında, "Bu mesaj vesilesiyle bu bayramı da evlerimizde çekirdek ailelerimizle geçirmemiz ve akraba ziyaretlerimizi, salgının tamamen sona erdiği günlere ertelememiz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Vaka sayılarının, binli rakamların altına düştüğünü gözlemlediğimiz şu günlerde ikinci bir dalga yaşanmaması için devletimizin aldığı koruma önlemlerine ve yasaklara uyulmalı ve salgınla top yekun mücadelenin bir parçası olunmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Nevşehir ve Narlı hemşehrilerim olmak üzere tüm aziz  milletimizin ve tüm Müslümanların mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, bayramın, dünya üzerindeki salgın hastalıkların ve savaşların sona ermesine vesile olmasını diliyor, sağlık, bolluk ve mutluluk içinde hep birlikte nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyorum" ifadelerine yer verdi.

İsmail Usta, Kimdir?

08.05.1987 Nar kasabası Nevşehir doğumluyum. İlkokul ve ortaokul tahsilimi 1994-2001 yılları arasında Nar ilköğretim okulunda tamamladım. 2006 yılında Nevşehir ticaret meslek lisesi muhasebe ve finansman bölümünden mezun oldum. 2013 yılına kadar çeşitli özel sektörlerin muhasebe ve finansman alanlarında çalıştım. 2013 yılından günümüze kadar sürdürmekte olduğum Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve Adalet Bakanlığı kurumlarına bağlı olarak Nevşehir merkezde yediemin faaliyeti göstermekteyim. Bunun yanı sıra oto galerisi işletmekteyim. Evliyim 2 çocuk babasıyım.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.