banner461

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, FİB Haber'i ziyaret etti.

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, dernek üyeleriyle birlikte Nevşehir gündemin adresi FİB Haber Merkezini ziyaret etti.

banner15
Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, FİB Haber'i ziyaret etti.
16 Haziran 2022 Perşembe 19:03

banner517
banner134

Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, beraberindeki dernek üyeleriyle birlikte Nevşehir gündemin adresi FİB Haber Merkezini ziyaret etti.

Ankara Genç Nevşehirliler Derneği Başkanı Ziya Ağca, Derneklerinin Ankara'da birlik, beraberlik ve dayanışma göstermek için kurulduğunu, kuruluş amaçlarının içerisinde Ankara'da yaşayan Nevşehirli; kamu ve özel sektörde çalışan genç hemşerileri bir araya getirerek, Nevşehir kültürünü ve dayanışmasını oluşturmak, aralarında hiçbir ayrım gözetmeksizin hepsiyle bir arada olmak için oluşturulduğunu ifade ederek dernek olarak yapılan diğer faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Başkan Ağca; "Genç Nevşehirliler Derneği olarak hafta sonunda Anıtkabir resmi törenini bir dernek çatısı altında ilk kez gerçekleştirdik. Nevşehir'den gelen öğrenci ve öğretmenlerle Değerli Milletvekilimiz Sayın Faruk Sarıaslan ile çok sayıda Nevşehirlilerin katılımlarında Ata'nın huzuruna çıktık. Bu bağlamda Nevşehir tarihinde bir ilke imza atmış olmamızdan dolayı büyük mutluluk ve onur yaşıyoruz." dedi.

Bugünde memleketimize gelerek, Acıgöl ilçemizde, Değerli Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin katılımlarında Acıgöl ilçemiz 4 Temmuz Ortaokulunda kütüphane açmış olmanın mutluluğunu yaşadık.

Bugünkü son ziyaretimizide FİB Haber Merkezine yapmak istedik. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum" ifadelerinde bulundu.

Nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren FİB Haber.Com Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ise, bu özel ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, hepimizin tek derdi Nevşehir. "Ortak paydamız Nevşehir için Nevşehirlilik ruhu ile çalışıyoruz. Bizim gibi Nevşehir için çalışan herkesin de yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Çapacı, Dernek Başkanı Ziya Ağca ve ekibini hemşehrilik bilincinin oluşturulması, ilimizin tanıtımı ve eğitime katkıları içinde tebrik ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.