banner461

Hacıbektaş’ta Hem İftar, Hem İstişare Toplantısı Yapıldı

Ak Parti Hacıbektaş İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı dolayısıyla parti üyeleri ve köy muhtarlarına iftar yemeği verdi.

banner15
Hacıbektaş’ta Hem İftar, Hem İstişare Toplantısı Yapıldı
06 Ağustos 2013 Salı 13:33

banner517
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Hacıbektaş İlçe Teşkilatı, Ramazan ayı dolayısıyla parti üyeleri ve köy muhtarlarına iftar yemeği verdi.

Hacıbektaş AK Parti İlçe Başkanı Harun Çelik tarafından verilen iftar yemeğine; Nevşehir Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Nevşehir AK Parti Milletvekilleri Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar, Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş, İlçe yönetimi, İl Genel Meclis üyeleri, ve merkeze bağlı köy Muhtarları katıldı. İftar yemeğinin ardından, AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar, ve beraberindeki heyet Köy ve Mahalle temsilcileri ile beraber istişare toplantısı yaparak, Köy Muhtarlarının sorunlarını dinlediler.

Toplantıda köylerin başlıca sorunları ele alınarak, yapılan çalışmaların hangi aşamada olduğu, çalışma programına alınan projeler ve önümüzdeki yıl yatırım planına alınacak olan çalışmalarla ilgili bilgilendirmeler yapıldı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.